- úhlopříčka 15,6" (39,6 cm)
- rozlišení 1 920 × 1 080 px
- obnovovací frekvence 144 Hz
- 8jádrový procesor Intel Core i5
- operační paměť 16 GB
- úložiště SSD 1 TB
- bez operačního systému
- grafická karta Nvidia GeForce RTX 3050
- hmotnost 2,1 kg
Herní notebook, procesor Intel i5-13420H, displej 15,6", 1920 x 1080 IPS 144 Hz, grafická karta GeForce RTX 3050 6 GB, RAM 16 GB, paměť 1024 GB SSD, podsvícení klávesnice, BT, WiFi, bez os

Herní notebook Acer Nitro V15 (ANV15-51) [NH.QNCEC.00A]

Zábava na dosah
S herním notebookem Acer Nitro V15 si užijete spoustu hodin společného času. Bude vaším nerozlučným parťákem při práci, studiu i trávení volných chvil. Parádní zobrazení nabídne displej s úhlopříčkou 15,6" a rozlišením 1 920 × 1 080 px. O plynulý obraz, vyladěné detaily a rychlou odezvu se postará 144Hz obnovovací frekvence. Ta slibuje svižný průběh i graficky náročných her. IPS technologie vám naservíruje přirozené barvy a široké pozorovací úhly. Technologie matné obrazovky ComfyView zaručuje maximální šetrnost k vašim očím i při dlouhé práci.

Herní výkon
Herní notebook Acer Nitro V15 je vybaven 8jádrovým procesorem Intel Core i5 a grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 3050, která se postará o realistické vykreslení každého děje. Naplno si tak vychutnáte ostrý a jasný obraz s věrnými, živými barvami. Operační paměť 16 GB garantuje rychlost a plynulost při jakékoliv činnosti. Notebook nabízí také úložiště s nadstandardní kapacitou 1 TB. Bez problémů si tak uložíte veškeré oblíbené herní tituly, seriály nebo domácí videa.

Styl a funkčnost
Atraktivitu herního notebooku Acer Nitro V15 zvyšuje také podsvícení klávesnice. I v šeru či večerních hodinách tak můžete pohodlně hrát, aniž byste rušili zbytek rodiny. Oceníte i praktický touchpad pro ovládání. Samozřejmostí je pak podpora bezdrátových technologií Bluetooth a Wi-Fi. Ve spojení s okolním světem budete díky integrované kameře a dokonalé ozvučení si vychutnáte prostřednictvím technologie DTS X: Ultra audio.

Důkladné zabezpečení
Aplikace NitroSense vám umožní herní nastavení dle vašich požadavků. V nabídce naleznete i nejrůznější provozní režimy, které zefektivní váš výkon. Velký důraz je kladen i na ochranu vašeho soukromí. Díky čtečce otisků prstů proto budete mít jistotu, že k vašemu notebooku nezíská přístup nikdo kromě vás. Notebook je vybaven 57Wh baterií a jeho váha činí 2,1 kg.
| Použití | Herní |
|---|
| Modelová řada | Nitro V15 |
|---|
| Rozšíření operační paměti | + 16 GB |
|---|---|
| Operační paměť | 16,00 GB |
| SSD Disk | 1024 GB |
|---|---|
| Celková kapacita úložiště | 1024 GB |
| Typ baterie | Li-Ion |
|---|---|
| Kapacita baterie Wh | 57 |
| Displej | Antireflexní |
|---|---|
| Rozlišení panelu | 1920 × 1080 px |
| Dotykový displej | Ne |
| Úhlopříčka displeje | 15,60 " |
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Procesorová řada | Core i5 |
| Model procesoru | Core i5-13420H |
| Základní frekvence procesoru | 2,10 GHz |
| Frekvence procesoru boost | 4,60 GHz |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Výbava | Numerická klávesnice, Podsvícená klávesnice, Port pro sluchátka a mikrofon |
|---|
| Operační systém | Bez OS |
|---|
| Typ grafické karty | Dedikovaná |
|---|---|
| Grafika | GeForce RTX 3050 |
| Výrobce grafiky | NVIDIA |
| Paměť grafické karty | 6 GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
|---|
| Počet USB-A | 3 |
|---|---|
| Počet USB-C | 1 |
| Komunikace | Bluetooth, Wi-Fi |
| Bluetooth | 5.1 |
| Wi-Fi standard | 802.11ax |
| Rozhraní | Thunderbolt, RJ-45, HDMI, USB-A, USB-C |
| Výška | 2,69 cm |
|---|---|
| Šířka | 36,23 cm |
| Hmotnost | 2,1 kg |
| Barva | Černá |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.