Herní notebook, procesor AMD Ryzen 7 7445HS, displej 15,6" 1920 × 1080 px IPS 165 Hz, grafika NVIDIA GeForce RTX 3050 6 GB, RAM 16 GB, úložiště 1024 GB SSD, podsvícená klávesnice RGB, Windows 11 Home
Doporučené služby
21 790 Kč
18 008 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 7 263 Kč
Herní notebook
ACER ANV15-42-R2KG
PN: NH.U30EC.001
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 7 7445HS
Počet jáder procesoru: 6
Základní frekvence procesoru: 3,2 GHz
Frekvence procesoru boost: 5,1 GHz
SSD Disk: 1024 GB
Operační paměť: 16 GB
Úhlopříčka displeje: 15,6"
Rozlišení panelu: 1920 × 1080 px
Typ displeje: IPS, Matný
Obnovovací frekvence: 165 Hz
Typ grafické karty: Dedikovaná
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 3050
Výbava: Reproduktor, Numerická klávesnice, Podsvícená klávesnice, Port pro sluchátka a mikrofon, Webkamera
Komunikace: Bluetooth, Wi-Fi
Wi-Fi standard: Wi-Fi 6
Bluetooth: 5.3
Počet USB-A: 3x
Počet USB-C: 1x
Rozhraní: HDMI, RJ-45, USB-A, USB-C
Kapacita baterie: 59 Wh
Výdrž baterie až: 10 hod
Typ baterie: Li-Polymer
Maximální příkon: 135 W
Konstrukce: Pevná
Obsah balení: Napájecí adaptér
Rozměry (VxŠxH): 2,35 x 36,23 x 23,99 cm
Hmotnost: 2,1 kg
Barva: Černá
ACER ANV15-42-R2KG
PN: NH.U30EC.001
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 7 7445HS
Počet jáder procesoru: 6
Základní frekvence procesoru: 3,2 GHz
Frekvence procesoru boost: 5,1 GHz
SSD Disk: 1024 GB
Operační paměť: 16 GB
Úhlopříčka displeje: 15,6"
Rozlišení panelu: 1920 × 1080 px
Typ displeje: IPS, Matný
Obnovovací frekvence: 165 Hz
Typ grafické karty: Dedikovaná
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 3050
Výbava: Reproduktor, Numerická klávesnice, Podsvícená klávesnice, Port pro sluchátka a mikrofon, Webkamera
Komunikace: Bluetooth, Wi-Fi
Wi-Fi standard: Wi-Fi 6
Bluetooth: 5.3
Počet USB-A: 3x
Počet USB-C: 1x
Rozhraní: HDMI, RJ-45, USB-A, USB-C
Kapacita baterie: 59 Wh
Výdrž baterie až: 10 hod
Typ baterie: Li-Polymer
Maximální příkon: 135 W
Konstrukce: Pevná
Obsah balení: Napájecí adaptér
Rozměry (VxŠxH): 2,35 x 36,23 x 23,99 cm
Hmotnost: 2,1 kg
Barva: Černá
Obecné
| Funkce AI | Ne |
|---|---|
| Použití | Herní |
| Ultrabook | Ne |
| Part Number | NH,U30EC,001 |
Modelová řada
| Modelová řada | Nitro V 15 |
|---|---|
| Modelová řada | Nitro V 15 |
Disk a úložiště
| Typ disku | SSD |
|---|---|
| SSD Disk | 1024 GB |
| Celková kapacita úložiště | 1024 GB |
Paměť
| Intel Optane | Ne |
|---|---|
| Operační paměť | 16,00 GB |
Baterie
| Typ baterie | Li-Polymer |
|---|---|
| Výdrž baterie až | 10 h |
| Kapacita baterie Wh | 59 |
Displej
| Displej | Matný |
|---|---|
| Rozlišení panelu | 1920 × 1080 px |
| Dotykový displej | Ne |
| Úhlopříčka displeje | 15,60 " |
| Obnovovací frekvence | 165 Hz |
| Typ displeje | IPS |
Procesor
| Počet jáder procesoru | 6 |
|---|---|
| Procesorová řada | Ryzen 7 |
| Model procesoru | Ryzen 7 7445HS |
| Základní frekvence procesoru | 3,20 GHz |
| Frekvence procesoru boost | 5,10 GHz |
| Výrobce procesoru | AMD |
Vlastnosti
| Síťový procesor (NPU) | Ne |
|---|
Software
| Podpora WIN11 | Ano |
|---|---|
| Předinstalovaný Microsoft 365 Personal | Ne |
| Operační systém | Windows 11 Home |
Výbava
| Slot pro paměťovou kartu | Ne |
|---|---|
| Mechanika | Ne |
| Výbava | Reproduktor, Numerická klávesnice, Webkamera, Podsvícená klávesnice, Port pro sluchátka a mikrofon |
Grafika
| Typ grafické karty | Dedikovaná |
|---|---|
| Grafika | GeForce RTX 3050 |
| Výrobce grafiky | NVIDIA |
| Paměť grafické karty | 6 GB |
Funkce
| Podsvícení klávesnice | RGB |
|---|
Komunikace a porty
| Počet USB-A | 3 |
|---|---|
| Počet USB-C | 1 |
| Komunikace | Bluetooth, Wi-Fi |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 |
| Rozhraní | USB-C, RJ-45, HDMI, USB-A |
Vzhled a design
| Materiál konstrukce | Plastový |
|---|---|
| Konstrukce | Pevná |
Rozměry a hmotnost
| Výška | 2,35 cm |
|---|---|
| Šířka | 36,23 cm |
| Hloubka | 23,99 cm |
| Hmotnost | 2,1 kg |
Barva
| Barva | Černá |
|---|
Balení
| Obsah balení | Napájecí adaptér |
|---|
1 z 5
hodnotil celkem
1 ověřený zákazník
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.