Notebook, procesor Intel Core i9-13900H, displej 15,6" 1920 × 1080 px IPS 60 Hz, integrovaná grafika Intel , RAM 16 GB, úložiště 1024 GB SSD, podsvícená klávesnice, Windows 11 Home
Varianty produktu
Doporučené služby
16 990 Kč
14 041 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 5 663 Kč
Notebook
ACER A15-51M-94AD
PN: NX.JCJEC.008
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i9-13900H
Počet jáder procesoru: 14
Základní frekvence procesoru: 2,6 GHz
Frekvence procesoru boost: 5,4 GHz
Celková kapacita úložiště: 1024 GB
SSD Disk: 1024 GB
Operační paměť: 16 GB
Úhlopříčka displeje: 15,6"
Rozlišení panelu: 1920 × 1080 px
Typ displeje: IPS, Matný
Svítivost displeje: 300 Nits
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Typ grafické karty: Integrovaná
Grafická karta: Intel
Výbava: Reproduktor, Webkamera
Komunikace: Bluetooth, Wi-Fi
Wi-Fi standard: 802.11ax
Bluetooth: 5.2
Počet USB-A: 2x
Počet USB-C: 1x
Rozhraní: HDMI, USB-A, USB-C
Kapacita baterie: 50 Wh
Výdrž baterie až: 5 hod
Typ baterie: Li-Ion
Maximální příkon: 90 W
Minimální příkon: 90 W
Podpora USB PD
Konstrukce: Pevná
Materiál konstrukce: Kov + Plast
Obsah balení: Nabíječka
Rozměry (VxŠxH): 1,79 x 36,29 x 23,75 cm
Hmotnost: 1,8 kg
Barva: Šedá
ACER A15-51M-94AD
PN: NX.JCJEC.008
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i9-13900H
Počet jáder procesoru: 14
Základní frekvence procesoru: 2,6 GHz
Frekvence procesoru boost: 5,4 GHz
Celková kapacita úložiště: 1024 GB
SSD Disk: 1024 GB
Operační paměť: 16 GB
Úhlopříčka displeje: 15,6"
Rozlišení panelu: 1920 × 1080 px
Typ displeje: IPS, Matný
Svítivost displeje: 300 Nits
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Typ grafické karty: Integrovaná
Grafická karta: Intel
Výbava: Reproduktor, Webkamera
Komunikace: Bluetooth, Wi-Fi
Wi-Fi standard: 802.11ax
Bluetooth: 5.2
Počet USB-A: 2x
Počet USB-C: 1x
Rozhraní: HDMI, USB-A, USB-C
Kapacita baterie: 50 Wh
Výdrž baterie až: 5 hod
Typ baterie: Li-Ion
Maximální příkon: 90 W
Minimální příkon: 90 W
Podpora USB PD
Konstrukce: Pevná
Materiál konstrukce: Kov + Plast
Obsah balení: Nabíječka
Rozměry (VxŠxH): 1,79 x 36,29 x 23,75 cm
Hmotnost: 1,8 kg
Barva: Šedá
Obecné
| Funkce AI | Ne |
|---|---|
| Použití | Kancelářský |
| Part Number | NX,JCJEC,008 |
Modelová řada
| Modelová řada | Aspire 15 |
|---|---|
| Modelová řada | Aspire 15 |
Paměť
| Intel Optane | Ne |
|---|---|
| Operační paměť | 16,00 GB |
Disk a úložiště
| Typ disku | SSD |
|---|---|
| SSD Disk | 1024 GB |
| Celková kapacita úložiště | 1024 GB |
Baterie
| Typ baterie | Li-Ion |
|---|---|
| Výdrž baterie až | 5 h |
| Kapacita baterie Wh | 50 |
Displej
| Displej | Matný |
|---|---|
| Rozlišení panelu | 1920 × 1080 px |
| Dotykový displej | Ne |
| Úhlopříčka displeje | 15,60 " |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Svítivost displeje | 300 Nits |
| Typ displeje | IPS |
Procesor
| Počet jáder procesoru | 14 |
|---|---|
| Procesorová řada | Core i9 |
| Model procesoru | Core i9-13900H |
| Základní frekvence procesoru | 2,60 GHz |
| Frekvence procesoru boost | 5,40 GHz |
| Výrobce procesoru | Intel |
Vlastnosti
| Síťový procesor (NPU) | Ne |
|---|
Výbava
| Mechanika | Ne |
|---|---|
| Webkamera | Ano |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Výbava | Reproduktor, Webkamera |
Software
| Podpora WIN11 | Ano |
|---|---|
| Předinstalovaný Microsoft 365 Personal | Ne |
| Operační systém | Windows 11 Home |
Grafika
| Typ grafické karty | Integrovaná |
|---|---|
| Výrobce grafiky | Intel |
Funkce
| Podsvícení klávesnice | Ano |
|---|
Komunikace a porty
| Počet USB-A | 2 |
|---|---|
| Počet USB-C | 1 |
| Komunikace | Bluetooth, Wi-Fi |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi standard | 802.11ax |
| Rozhraní | HDMI, USB-A, USB-C |
Vzhled a design
| Materiál konstrukce | Kov + Plast |
|---|---|
| Konstrukce | Pevná |
Rozměry a hmotnost
| Výška | 1,79 cm |
|---|---|
| Šířka | 36,29 cm |
| Hloubka | 23,75 cm |
| Hmotnost | 1,8 kg |
Barva
| Barva | Šedá |
|---|
Balení
| Obsah balení | Nabíječka |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.